Šport

OK Bistrica; Foto: OK Bistrica OK Bistrica; Foto: OK Bistrica

OK Bistrica boljša od Panvite Pomgrad II

Ekipa OK Bistrica se je včeraj v dvorani Bistrica pomerila s Panvito Pomgrad II in zmagala z rezultatom 3:2.

Članska ekipa Odbojkarskega kluba Bistrica je v 3. krogu Pokala Slovenije premagala ekipo Panvite Pomgrad II. V domači dvorani so bili boljši z rezultatom 3:2 v nizih, kar jih pelje v drugi krog tekmovanje, kjer se ekipam pridružijo še ekipe, ki igrajo v 1. Slovenski Odbojkarski Ligi.
Bistričani so prvi niz začeli zanesljivo, nasprotni ekipi niso pustili, da se razigra in s tem pridobili in ohranili prednost v prvem nizu ter zmago. Drugi niz je potekal zelo podobno, v tretjem so gostje stopili na plin in z željo po zmagi osvojili tretji in prav tako četrti niz. V petem, odločilnem nizu, kjer je šlo na vse ali nič, so domači odbojkarji dali vse od sebe in z osvojenim nizom zmagali.
Mlado ekipo že v soboto čaka prva tekma ligaške sezone proti ekipi Mežice, ki pa bo, žal, odigrana brez gledalcev.