( ISSN 2738-5760 )

Šport

Novo mesto ; Foto: AK Slovenska Bistrica Novo mesto ; Foto: AK Slovenska Bistrica

Štiri medalje in novi osebni rekordi

Danes je v Novem Mestu potekalo Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše člane. Dosegli so odlične rezultate.
 
 
Mlajši mladinci:
▫️Klemen Modrijančič je zmagal v skoku v daljino z novim osebnim rekordom (683 cm), v teku na 200 m je tekel nov osebni rekord in zasedel 3. mesto (23,16).
▫️Zala Veber je v metu kopja zasedala 4. mesto (30,94).
▫️Jerneja Vavdi je v teku na 100 m z ovirami v finalu zasedla 7. mesto in osvojila nov osebni rekord (16,09).
▫️Damjan Dovnik je v teku na 400 m zasedel 10.mesto (53,16).
▫️Ema Doberšek je v skoku v daljino osvojila 10.mesto (499 cm).
▫️Nuša Majer je v teku na 100m zasedla 15. mesto (13,10).
▫️Oskar Petak je v teku na 800m zasedel 16. mesto (2:14,10).
▫️Tina Gojčič je v teku na 100m zasedla 31. mesto (13,39), v teku na 200 m pa 28 .mesto (27,50).
 
Mlajša članica:
▫️Karin Gošek je v teku 3000m zapreke zmagala (10:40,01).
▫️Alyssa Lamut je v metu kopja zasedala 2. mesto (41,28).
▫️Maša Dvoršak je v teku na 100m zasedla 20.mesto (13,12).
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirke in pionirje U12 in U14 v Žalcu.
 
Rezultati po prvem dnevu:
U12
▫️Hoja 1000m - Lucija Radoš (7:05,43 - 9.mesto); Miha Leskovar (6:54,23 - 4. mesto).
▫️Daljina - Ula Grm (406 - 7. mesto); Maša Laubič (325 - 28.mesto)
▫️Vortex - David Flis (29,63 - 14. mesto).
▫️Krogla 2kg - Neli Hvalec (5,26 m - 8.mesto)
▫️60m - Zoja Leskovar (9,48 - 14. mesto); Anže Jelen (9,86 - 21. mesto).
▫️Višina - Bine Cvahte (95 cm - 6.mesto).
▫️4x200 m pionirji (Jelen, Cvahte, Leskovar, Flis) - 2:25,80 - 10. mesto
▫️4x200m pionirke (Leskovar, Radoš, Hvalec, Grm) - 2:24,15 - 7 .mesto.
▫️Ekipno:
-pionirji 6. mesto (1316 točk) ;
-pionirke 7. mesto (1848 točk).
 
U14
▫️Daljina - Vita Kneževič Jelen (354 - 53.mesto); Lana Leskovar (326 - 57. mesto).
▫️Hoja 2000 m - Lan Kovačič (14:15,52 - 7.mesto) ; Julija Bračič (15:02,60 - 11. mesto).
▫️Višina - Ben Dobnikar Klepec (1,34 - 8.mesto).
▫️60 m ovire - Matic Modrijančič (9,75 - 1.mesto); Lia Kolar (11,14 - 14. mesto).
▫️Krogla 3kg - Jug Jakob (6,83 - 11 .mesto).
▫️Vortex - Stare Ema (28,04 - 23. mesto); Tkalčič Lana (24,53 - 30.mesto).
▫️200 m - Novak Linda (29,20 - 18. mesto); Blaž Hren (29,21 - 15. mesto); Gal Timošek (29,69 - 21.mesto); Gabriela Plavčak (35,36 - 73. mesto); Patrik Flis (33,88 - 34. mesto);
▫️4x100 m Pionirji (Timošek, Hren, Dobnikar Klepec, Modrijančič) - 55,12 - 5. mesto.
▫️4x100 m pionirke (Novak, Stare, Tkalčič, Kolar) - 1:00,36 - 21. mesto.
▫️Ekipno:
-pionirji 6. mesto (2814 točk);
-pionirke 11. mesto (2604 točk).
 
Rezultati po drugem dnevu:
U14
▫️Daljina:Modrijančič Matic je v skoku v daljino zasedel 2. mesto (566); Jurij Mikulič 20. mesto (411)
▫️Vortex : Matic Modrijančič 2. mesto (56,28)
▫️Višina: Ema Stare 8. mesto (1,35), Linda Novak 17. mesto (1,20)
▫️200 m ovire: Eva Mastnak 25. mesto (38,02); Lia Kolar 11. mesto (34,15); Patrik Flis 14. mesto (36,83)
▫️60m: Ruby Pečnik 25. mesto (9,01); Bezjak Eva 77. mesto (9,95); Blaž Hren 15. mesto (8,86); Timošek Gal 20. mesto (9,09)
▫️1000 m: Lana Tkalčič 25. mesto (4:07,97); Valentin Strmsek 18. mesto (3:47,68)
▫️4x200 m pionirke (Kolar, Tkalčič, Novak,Stare) =2:14,67 - 19. mesto
▫️4x200 m Pionirji (Timošek, Flis, Mikulič, Hren) = 2:04,05 - 9. mesto
U12
▫️Daljina: Oskar Vedlin je zasedel 8. mesto (399),
▫️Vortex: Maša Kunčič 3. mesto (30,31)
▫️Višina: Urška Perdan 12. mesto (80cm)
▫️600m: Lili Praznik 6. mesto (2:05,42); Miha Leskovar 16. mesto (2:18,34)
▫️200m: Urška Perdan 42. mesto (38,04); Flis David 18. mesto (33,97)
 
Ekipno:
U14 Pionirji = 6. mesto (5742 točk)
U14 pionirke=11. mesto (5475 točk)
U12 pionirje=7. mesto (2803 točk)
U12 pionirji=8. mesto (2246 točk)
Darja Krulc
  • junij 13, 2021
Nazadnje urejano na 0, 14.06.2021 18:03
Oceni ta prispevek
(0 glasov)

 komunala

Vreme

komunala

Koledar

« Julij 2021 »
Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Bottom add

Poišči